Apie mus

Spalvotos raidės

Spalvotos raidės, tai daugiau nei prieš dešimtmetį įkurtos kūrybinės dirbtuvės skirtos Jūsų pačių sukurtų pastatomų arba pakabinamų žodžių gamybai.
Mūsų kūrybinės dirbtuvės leis Jums atskleisti savo meninius sugebėjimus. Jų pagalba galėsite susikurti išskirtinės išvaizdos, išties originalius užrašus skirtus Jūsų namams papuošti. Jums tik reikės įrašyti norimą žodį arba vardą, pasirinkti dydį, šriftą, spalvas arba raštus ir vos kelių paspaudimų pagalbą užsakymą galėsite pateikti gamybai.
Mūsų darbščioji komanda sudaryta iš mūsų šeimos narių ir kelių ypač darbščių pagalbininkų, Jūsų užsakymą paruoš vos per keletą dienų.

Taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite įsigyti ir mūsų sukurtų jaukių medinių akcentų, kurie galės papuošti Jūsų namus ir puikiai tiks dovanoms. Galėsite rinktis iš šių gaminių: padėkliukai, mediniai paveikslai, unikalaus dizaino pastatomus žodžius, kalėdinius papuošimus, lavinamuosius medinius gaminius, pakabinamas abėcėles, knygų skirtukus ir kitus jaukius medinius gaminukus.

Lauksime Jūsų užsakymo arba tolimesnių klausimų!

Geriausi linkėjimai,
SPALVOTOS RAIDĖS
Tel. 8 686 72433
el.p. info@spalvotosraides.lt

Sukurk savo!
www.spalvotosraides.lt

Kūrybinės dirbtuvės iš arčiau

Kviečiame susipažinbti su mūsų darbo procesu…

Mūsų darbai

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top